Szukaj w serwisie

Kategorie:

Temat na czasie | Nowości rynkowe | Wydarzenia

Tutaj jesteś: Aktualności / Wydarzenia

Amwin Hale Stalowe Przedsiębiorstwem Fair Play

kategoria: Wydarzenia

Firma AMWIN Hale Stalowe i Żelbetowe z Wrześni (woj. wielkopolskie) została uhonorowana certyfikatem "Przedsiębiorstwo Fair Play". To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest spółkom przestrzegającym najwyższych standardów etycznych w biznesie oraz w relacjach z pracownikami, władzą państwową i samorządami.

Program Promocji Kultury Przedsiębiorczości "Przedsiębiorstwo Fair Play" organizowany jest już po raz czternasty przez Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym. Celem przedsięwzięcia jest promowanie zasad etycznych w działalności biznesowej. Do tej pory certyfikaty otrzymało w sumie kilka tysięcy firm z całej Polski. Program jest afiliowany przy Krajowej Izbie Gospodarczej.

- Gratulujemy naszym Klientom, zespołowi, dostawcom i firmom współpracującym, którzy przyczynili się do tego sukcesu - mówi Maciej Winter, Wiceprezes ds. rozwoju firmy Amwin.

To prestiżowe wyróżnienie otrzymaliśmy za etyczne prowadzenie działalności gospodarczej, dzięki przyjętej strategii firmy - bycia kompetentnym i bliskim dla Klienta. Elementem wyróżniającym nas na rynku jest to, iż Amwin nigdy nie prowadził oraz nie prowadzono w stosunku do firmy Amwin żadnych rozpraw sądowych, jak również Amwin nigdy nie zalegał z jakimikolwiek płatnościami wobec swoich dostawców i podwykonawców.

Amwin koncentruje swoją działalność na generalnym wykonawstwie i buduje: hale magazynowe, hale produkcyjne, hale przemysłowe, centra handlowe, hale sportowe. Zespół, który jest największą wartością firmy, składa się z konsultantów, projektantów oraz kierowników i inżynierów budowy oraz z wysoko wykwalifikowanych zespołów montażystów wyposażonych w najlepszy na rynku sprzęt umożliwiający sprawny i w najwyższej jakości montaż konstrukcji, ścian i dachu. Firma istnieje od 1995 roku i realizuje przedsięwzięcia w 30 osobowym zespole. Jest prowadzona przez dwóch braci, którzy dbają przede wszystkim o zespołową współpracę w firmie, solidną współpracę z Inwestorami i dostawcami oraz firmami podwykonawczymi.

"Przedsiębiorstwo Fair Play" to jeden z niewielu konkursów w Polsce, gdzie wszystkie podane przez przedsiębiorców informacje i dane są szczegółowo weryfikowane przez audytorów. Audyt odbywa się nie tylko w biurach firmy - rzetelność kandydata do tytułu Fair Play sprawdzana jest także w oparciu o współpracę z: urzędami wojewódzkimi, marszałkowskimi, urzędami pracy, bankami, organizacjami przedsiębiorców, US, ZUS oraz inspekcją pracy. Audytorzy badają m.in.: terminowość wywiązywania się ze zobowiązań wobec skarbu państwa oraz kontrahentów, warunki pracy, otwartość firmy na potrzeby i aspiracje zawodowe pracowników, rzetelność przekazów reklamowych, zaangażowanie w życie społeczności lokalnej itd. Uzupełnieniem oceny przedsiębiorstwa zgłoszonego do programu jest badanie ankietowe klientów i kontrahentów firmy.

- Jesteśmy zaszczyceni tym, iż otrzymaliśmy najwyższe noty zarówno od zespołu, Inwestorów jak również dostawców i firm podwykonawczych - podkreśla Maciej Winter. - Certyfikat jest dowodem na to, że przyjęta przez nas strategia bycia kompetentnym i blisko Inwestora - Partnerem w biznesie, przynosi same korzyści.

Tytuł "Przedsiębiorstwo Fair Play" to nie pierwsze tak prestiżowe wyróżnienie dla Amwin. Generalny Wykonawca w halach z Wrześni posiada także certyfikat "Diamenty Forbesa 2010", przyznany przez Dun & Bradstreet, czołowej wywiadowni gospodarczej, która od ponad 169 lat dostarcza usługi i wiedzę niezbędne do podejmowania pewnych i bezpiecznych decyzji biznesowych.

Gala XIV edycji Programu Promocji Kultury Przedsiębiorczości "Przedsiębiorstwo Fair Play" odbędzie się 17 grudnia 2010 r. w Sali Kongresowej PKiN w Warszawie.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:
 
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.e-hale.pl Wszelkie prawa zastrzeżone