Szukaj w serwisie

Kategorie:

Temat na czasie | Nowości rynkowe | Wydarzenia

Tutaj jesteś: Aktualności / Wydarzenia

Gliwice zainwestują w halę widowiskowo-sportową

kategoria: Wydarzenia

Polimex-Mostostal wybuduje obiekt za 294,3 mln zł.

Gliwice wskazały ofertę grupy Polimex-Mostostal złożoną w przetargu na budowę hali widowiskowo-sportowej "Podium" w Gliwicach. Jej wartość to 294,3 mln zł, tymczasem zamawiający przeznaczył na ten cel ok. 365 mln zł. Wykonawca nowej hali "Podium" będzie miał 27 miesięcy na realizację zadania, licząc od daty zawarcia umowy.

Hala "Podium", która ma być jedną z największych hal widowiskowo-sportowych w Polsce, w której będą organizowane duże koncerty muzyczne, targi branżowe i wielkie imprezy sportowe, pomieści 15 tys. osób.

Informacje o firmie

Polimex-Mostostal działa na polskim rynku inżynieryjno-budowlanym już od 60 lat. Oferuje komplementarny zakres usług budowlano-montażowych świadczonych na zasadach generalnego wykonawstwa dla sektorów: naftowego i gazowego, chemicznego i petrochemicznego, ochrony środowiska, energetyki, budownictwa przemysłowego, drogowego, kolejowego, i ogólnego. Firma prowadzi też działalność deweloperską. Polimex-Mostostal notowany jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie i należy do indeksu WIG40.

 


powrót

 

Dodaj komentarz:

Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

autor: felek
dn. 07.02.2017 godz. 14:03:06
bardzo ciekawy obiekt
Szukaj:
 
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.e-hale.pl Wszelkie prawa zastrzeżone