Szukaj w serwisie

Kategorie:

Temat na czasie | Nowości rynkowe | Wydarzenia

Tutaj jesteś: Aktualności / Wydarzenia

Hala magazynowa z biurowcem dla V33 w Zakrzewie

kategoria: Wydarzenia
obrazek aktualności
Hala magazynowa z biurowcem dla V33 w Zakrzewie

Od czerwca 2011 roku realizowana jest nowa inwestycja dla firmy V33, specjalizującej się w produkcji farb i lakierów do drewna oraz metalu.

W ramach nowej inwestycji planowana jest budowa hali magazynowej wraz z biurowcem o pow. 2500 m kw. z nowoczesnymi regałami systemowymi oraz stacjami dokowymi z podgrzewanymi wjazdami w Zakrzewie k/Poznania. Budowa nowego obiektu pozwoli firmie V33 na realizację założonych planów biznesowych. Amwin - generalny wykonawca obiektów przemysłowych z Wrześni (woj. Wielkopolskie), realizuje cały proces od projektowania i pozyskania pozwolenia na budowę wraz z dostawą unikalnej koncepcji hali Qamwin, aż do oddania do użytkowania.

AMWIN generalny wykonawca obiektów, dostawca hal stalowych i żelbetowych Qamwin z Wrześni (woj. wielkopolskie), realizuje inwestycję dla firmy V33, której celem jest wybudowanie obiektu z innowacyjnymi rozwiązaniami takimi jak: stacja dokowa z podgrzewanymi zjazdami oraz układ regałów wysokiego składowania z wąskimi korytarzami do wózków systemowych. Dodatkowo ciekawym rozwiązaniem jest zaprojektowany przez Amwin układ doświetleń w ciągach komunikacyjnych wyposażony w pasma świetlne oraz klapy oddymiające. W efekcie obiekt będzie spełniał nowoczesne wymagania obsługi logistycznej. Powierzchnia części magazynowej będzie wynosić ok. 2000m kw., natomiast część biurowo-socjalna będzie znajdować się na dwóch kondygnacjach o powierzchni 500 mkw. Obiekt o wysokości ok. 12 m został zaprojektowany przez biuro wykonawcy, w oparciu o własne rozwiązania Qamwin. Część magazynowa jest realizowana w technologii konstrukcji stalowej, natomiast część biurowo-socjalna w technologii tradycyjnej. Obudowa hali będzie wykonana w oparciu o rozwiązanie płyty warstwowej. Dach hali montowany będzie w układzie dwuspadowym, pokryty zostanie blachą konstrukcyjną, izolacją, a także folią PVC-membrana.

Generalny wykonawca jest odpowiedzialny za przeprowadzenie całego procesu budowlanego od projektu architektonicznego, konstrukcyjnego, branży sanitarnej i elektrycznej, pozyskania pozwolenia na budowę, aż do oddania do użytkowania. Do zadań firmy AMWIN należy również zagospodarowanie terenu, wykonanie wszystkich instalacji, dostawa i montaż hali Qamwin, przeprowadzenie prac ziemnych i fundamentowych oraz wykonanie posadzki przemysłowej. Kompleksowy zakres prac realizowany przez AMWIN, wpłynie na wysoką jakość wykonania, dzięki połączeniu 15 lat doświadczeń w prowadzeniu inwestycji z dostawą hali według unikalnych rozwiązań Qamwin. Unikalną cechą pracy zespołu jest bliska współpraca konsultantów, projektantów branżowych wraz z kierownikami i inżynierami budowy oraz z wysoko wykwalifikowanymi, własnymi zespołami montażystów wyposażonymi w najlepszy na rynku sprzęt umożliwiający sprawny i w najwyższej jakości montaż konstrukcji, ścian i dachu. „Dziękujemy Inwestorowi za docenienie cech naszych usług. Przygotowaliśmy projekt budowlany i wykonawczy, dzięki któremu zaprojektowaliśmy dla Inwestora optymalne rozwiązania przy zachowaniu niskich kosztów eksploatacji obiektu. Dzięki wykonaniu obiektu według autorskiego systemu Qamwin i zmontowaniu go przez własne brygady, Inwestor może być pewien najwyższej estetyki wykonania i trwałości hali na lata" - mówi Maciej Winter, Wiceprezes ds. Rozwoju Amwin.

Przewidywany termin budowy to: 06.2011-02.2012

 


powrót

 

Dodaj komentarz:

Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

autor: hela
dn. 07.02.2017 godz. 14:04:06
obiekt wygląda na prawdę imponująco
Szukaj:
 
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.e-hale.pl Wszelkie prawa zastrzeżone