Szukaj w serwisie

Kategorie:

Temat na czasie | Nowości rynkowe | Wydarzenia

Tutaj jesteś: Aktualności / Wydarzenia

Hale stalowe i żelbetowe na wschodzie

kategoria: Wydarzenia

Ocmer Sp. z o.o. wkracza ze swoją ofertą na rynek białoruski. Już niedługo powstanie tam skład artykułów ogrodniczych i hala produkcyjna. Dlaczego właśnie Białoruś? Ponieważ mimo kryzysu gospodarczego sektor budowlany w tym kraju wciąż rozwija się bardzo dynamicznie.

Białoruś to rynek o ogromnym potencjale, który właśnie otwiera się na zagraniczne inwestycje. Dla firmy Ocmer jest to więc idealny moment, by wkomponować konstrukcje stalowe oraz hale żelbetowe w krajobraz tego kraju. Właśnie dlatego zarząd przedsiębiorstwa zdecydował się na ekspansję w tym kierunku i podpisał umowę z białoruską firmą, która zostanie jego oficjalnym partnerem. Ponadto Ocmer już po raz drugi uczestniczył w największych targach budowlanych na Białorusi - BUDPRAGRESS. Przedsiębiorstwo zaprezentowało tam swoją kompleksową ofertę m. in. hale produkcyjne, magazynowe, handlowe, sportowe, czy logistyczne.

Warto dodać, że w listopadzie ubiegłego roku Ocmer uzyskał certyfikat dla swoich rozwiązań konstrukcyjnych na Białorusi. Obecnie mają tam już miejsce pierwsze realizację firmy - hala produkcyjna dla HAVER BY w miejscowości Lida oraz skład artykułów ogrodniczych dla UNITED COMPANY w Mińsku.

Konstrukcje stalowe i żelbetowe na wschodzie

Zdaniem ekspertów działania mające na celu liberalizację gospodarki zostały na Białorusi w sposób znaczący podjęte dopiero na przełomie 2008 i 2009 roku. Daje to pozytywne prognozy dla inwestycji zagranicznych, które prawdopodobnie już niedługo zaczną się intensywnie rozwijać na tamtejszym rynku. Jest to więc właściwy moment, by hale stalowe i żelbetowe firmy Ocmer stały się poważnym graczem w białoruskim sektorze budowlanym. Ponadto planowane przez rząd ulepszenia w prawie podatkowym, antymonopolowym, certyfikacji, a także procedurach związanych z budową oraz obrotem nieruchomości to wręcz rewelacyjne prognozy dla biznesowego rozkwitu regionu.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Dodaj swój komentarz
Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:
 
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.e-hale.pl Wszelkie prawa zastrzeżone