Szukaj w serwisie

Kategorie:

Budynki i hale

Tutaj jesteś: Technologie / Budynki i hale

Postaw na pawilon z płyty obornickiej

kategoria: Budynki i hale
Postaw na pawilon z płyty obornickiej
Postaw na pawilon z płyty obornickiej

Konstrukcje wykonane z płyty warstwowej charakteryzują się wieloma właściwościami - są odporne na działanie ognia, mobilne i stanowią doskonały materiał izolacyjny. Wszystkie te cechy przesądzają o ich popularności i sprawiają, że coraz więcej inwestorów decyduje się na postawienie obiektu wykonanego z płyty obornickiej. Jakie może być przeznaczenie takich konstrukcji?

Kompletny pawilon z płyty warstwowej

Technologia wykonywania pawilonów z płyty obornickiej (warstwowej) jest bardzo szybka i daje znakomite rezultaty. Zmontowane z prefabrykatów hale, pawilony wykazują świetne właściwości izolacyjne, charakteryzują się niskim poziomem przepuszczalności cieplnej, są również ognioodporne, lekkie i niezwykle odporne na czynniki zewnętrzne. Postawienie kompletnej hali czy pawilonu nie trwa długo - zajmują się tym doświadczone ekipy, które oprócz zbudowania konstrukcji mogą również zamontować w niej niezbędne instalacje - np. elektryczną czy kanalizacyjną. Co ciekawe, pawilony wykonane z płyty obornickiej można w razie potrzeby równie szybko zdemontować i przenieść do innej lokalizacji. W internecie pojawia się dużo ogłoszeń, w których oferowane są płyty warstwowe na sprzedaż.

Przeznaczenie pawilonów z płyty obornickiej

Konstrukcje wykonane z płyty obornickiej mogą być wykorzystane jako hale, magazyny, obiekty handlowe, kioski, garaże, portiernie, lokale socjalno-biurowe, a nawet domki letniskowe. Chcesz postawić biuro na terenie placu budowy? Zależy Ci na tym, żeby konstrukcja była wzniesiona szybko, a po zakończeniu prac budowlanych można było ją bez problemu zdemontować? Pawilony z płyty obornickiej to doskonały pomysł. Firmy zajmujące się sprzedażą i montażem konstrukcji z płyt obornickich umożliwiają również kompleksowe zabezpieczenie hal przed ingerencja osób niepowołanych. Montuje się specjalne rolety antywłamaniowe, kraty w oknach oraz wzmocnione szyby, a także zabezpiecza drzwi za pomocą specjalnych zamków. Zależy Ci na skonstruowaniu dużego magazynu? Pawilon z płyty obornickiej świetnie sprawdzi się w takich przypadkach.


powrót

 

Dodaj komentarz:

Autor komentarza:
Treść komentarza:
Kod:
Wpisz kod:
Akceptuję regulamin

Wasze komentarze:

Aktualnie brak komentarzy

Szukaj:

 
PROJEKT I WYKONANIE: www.themedia.pl  
GŁÓWNA / O NAS / REKLAMA / POLITYKA PRYWATNOŚCI / KONTAKT
Copyright © 2010 by www.e-hale.pl Wszelkie prawa zastrzeżone